Bike Café

V následujících letech bychom rádi začali zhmotňovat náš sen –  předělat stávající dílnu na malou kavárnu pro projíždějící cyklisty.
Přestavbu jsme začali úpravou předzahrádky, která již přivítala a potěšila několik prvních hostů. V současnosti jsme si vyrobili malou pojízdnou kavárnu, která se zúčastňuje společenských akcí našich přátel. Vaříme kávu výhradně ručně (ruční mletí a vaření v Aeropressu či mokakonvičce), ale zvažujeme pořízení kvalitního stroje na espresso (rocketespresso).
Až vše vybudujeme, bude Bike Café Herajtovna otevřena pro všechny, kteří se chtějí zastavit během svého výletu či tréninku na šálek dobré kávy. V kavárně bude možné se posilnit nejenom dobrou kávou, ale i získat tipy na výlety do okolí (včetně map či gpx souborů do navigací), nebo zde bude možné si nechat provést drobné opravy na bicyklu, prostě vše co cyklista potřebuje během výpravy. V plánu máme i péct zdravé traťovky bez jakýchkoliv tělo drásajících přísad. Pokud bude zájem, rádi bychom pořádali společné vyjížďky do okolí, pro zdatné cyklisty nebo třeba i pro rodiny s dětmi.

Více v rubrice bike-cafe

Napsat komentář